Wyposażenie, uzbrojenie, pojazdy


Działając nieprzerwanie od 2012 roku, by sprostać oczekiwaniom naszych klientów stale pozyskujemy nowy sprzęt uzbrojenia i wyposażenia. W chwili obecnej w naszej dyspozycji jest ponad 40 egzemplarzy broni palnej do celów szkoleniowych. Jest to zarówno broń palna centralnego zapłonu (pistolety, karabinki, karabiny, strzelby gładkolufowe typu Pump-Action) jak również broń palna bocznego zapłonu (pistolety, karabinki).

Stawiamy na innowacyjność w procesie szkolenia, dlatego też wytwarzamy pomoce dydaktyczne stanowiące istotne ementy zabezpieczenia zajęć. Posiadamy ponad 30 celi reagujących naszej produkcji. Są to cele modułowe, wykonane z najwyższą starannością, odpowiednio kątowane, wahliwe, do budowy których wykorzystano odpowiedniej twardości stalowe płyty o podwyższonej udarności. Dzięki naszym celom CROSS Line Steel Targets Production jesteśmy w stanie ustawić na potrzeby naszych szkoleń, a także na zamówienie naszych partnerów solidne pola tarczowe.

Pod marką SMART FOX Breaching Solutions kryją się zestawy do treningu wejść siłowych. W chwili obecnej posiadamy siedem zestawów treningowych pozwalających prowadzić szkolenia i kursy w oparciu o metody balistyczne i mechaniczne. W skład zestawów treningowych wchodzą również odpowiednie urządzenia, w tym hydrauliczne, oraz narzędzia, powszechnie używane w tzw. „wyważeniówce”. Posiadamy niezbędne wyposażenie monterskie, pozwalające wspomniane zestawy zamontować w dowolnym budynku w obszarze terenu zurbanizowanego przeznaczonego do szkolenia. Budujemy również obiekty na strzelnicach otwartych, w stosunkowo krótkim czasie od otrzymania zlecenia. Całość realizacji uzupełniamy rozstawiając pole tarczowe w oparciu o nasze cele sylwetkowe CROSS LINE Steel Targets Production. Stale pracujemy nad nowymi projektami treningowymi w tej dziedzinie.

Firma posiada również zabezpieczenie transportowe w postaci pojazdów kołowych. Są to pojazdy ciężarowo-osobowe, osobowe, a także czterokołowce, oraz lekkie przyczepy. Dzięki temu jesteśmy mocno mobilnym zespołem szkoleniowym, posiadającym zdolność transportowania ludzi i sprzętu po terytorium całego kraju. Posiadamy dostęp do atrakcyjnych obiektów szkoleniowych. Aktualnie prowadzimy intensywne prace nad utworzeniem własnego specjalistycznego obiektu szkoleniowego.