SSS RED POINT


z przyjaciółmi po treningu Afganistan     FOB GHAZNI 2013 r
z przyjaciółmi po treningu Afganistan FOB GHAZNI 2013 r

Specjalistyczne Szkolenia Strzeleckie

Red Point to firma powstała w 2012 roku. Wykorzystując doświadczenia bojowe ze służby w krajach wysokiego ryzyka takich jak Irak i Afganistan, ukierunkowałem jej główną działalność na szkolenia z zakresu profesjonalnego posługiwania się bronią palną różnych systemów. Szkolenia kierowane są przede wszystkim do służb mundurowych, formacji ochronnych, posiadaczy broni do ochrony osobistej, oraz ludzi pragnących związać swoją przyszłość ze strukturami korzystającymi z broni palnej w działalności służbowej. Kadra instruktorska, która mnie wspiera to moi Przyjaciele. To ludzie o ogromnym doświadczeniu w służbie w pododdziałach bojowych w różnych regionach świata (Kosowo, Irak, Afganistan), a takżee w Polsce.

W działalności szkoleniowej współpracujemy ze służbami mundurowymi i formacjami ochronnymi, które stawiają na pełen profesjonalizm w działaniu podległych ludzi. Wspieramy również młodzież szkól o profilach wojskowych i policyjnych, a także organizacje o charakterze patriotycznym, których celem jest przygotowanie młodzieży do wstępowania w szeregi Wojska Polskiego, Policji, oraz innych służb. Zależy nam bowiem by do takich formacji trafiali ludzie dla których służba stanie się pasją. Nie są nam również obojętni posiadacze broni do ochrony osobistej, dla których mamy przygotowaną ofertę, w znacznym stopniu podnoszącą ich umiejętności. Nie zapominamy o obywatelach-miłośnikach broni palnej, dla których również znajdujemy czas na strzelnicach.

 

Wybierając naszą ofertę szkoleniową możecie Państwo liczyć na pełen profesjonalizm szkolących instruktorów, posiadających stosowne uprawnienia państwowe do prowadzenia zajęć, oraz doświadczenie i umiejętności przekazywania wiedzy. Sprzęt stosowany w szkoleniach jest wysokiej jakości i posiada odpowiednie atesty.

BROŃ PALNA którą wykorzystujemy do strzelań jest przeznaczona do celów SZKOLENIOWYCH. W związku z tym jej użycie w szkoleniach jest w pełni zgodne z prawem.

Szkolimy na terenie województwa podkarpackiego, ale na życzenie klienta z chęcią dojedziemy w dowolny region Polski.

 

                                                                                                          Tomasz Szczyrek
                                                                                                               -właściciel-